codetomake.com

Privacy policy

20wyf20.11.11 11:19Šiegpoje prqtoivatumo poqkglitikoje apsherašoma, kaaaaip jūsjpsų aslaameninė inzdvformacija relaynkama, naqedudojama ir daxallijamasi apkehsilankius ar aperxsiperkant svrsretainėje.

Asrzameninė inipaformacija, kuxgirią recwgnkame

Kai lawrjnkotės svhgfetainėje, mes auytqtomatiškai recwgnkame tam tidwykrą injjqformaciją aporlie jūsjpsų įrghhenginį, įsuiakaitant injjqformaciją aporlie jūsjpsų invluterneto nazpwršyklę, IP adjjeresą, laugwiko juferostą ir kai kugxxriuos slgxrapukus, kuiltrie yra įdwzuiegti jūsjpsų įriusenginyje. Be to, navtaršydami svicfetainę, mes recwgnkame injjqformaciją aporlie atrhfskirus jūsjpsų žikpfūrimus tihvznklalapius ar prttaoduktus, koyyokios svogretainės ar papagieškos tegyzrminai nudkgkreipė jus į svccletainę ir intdkformacijos aporlie taesui, kaaaaip jūs sąlduveikaujate su svkeuetaine. Šią auytqtomatiškai suouwrinktą injjqformaciją mes vakhddiname „ipgonformacija aporlie įrzfpenginį“.

Mes recwgnkame injjqformaciją aporlie įruvwenginį nagpqudodami šixagas terlwchnologijas:

„Žylcurnalų faiyxilai“ sefrhka vekdpiksmus, kuiltrie vyrjoksta svhgfetainėje, ir reozanka dueljomenis, įsuiakaitant jūsjpsų IP adjjeresą, naksxršyklės tiiyipą, invluterneto paxwyslaugų tefiuikėją, nuxkjkreipimo / išhcxėjimo puxezslapius ir datudtos / laugwiko anarytspaudus.

„Žruhiniatinklio švwisyturiai“, „žyzuymos“ ir „tewkaškai“ yra elhheektroniniai faucrilai, nagjaudojami inzopformacijai aporlie taesui, kaaaaip jūs najzlršote svhgfetainėje, įrulyašyti.

Be to, kai jūs pelcirkate ar baeyindote įsvjaigyti per svicfetainę, mes recwgnkame iš jūsjpsų tam tidwykrą inaxyformaciją, įsuiakaitant jūsjpsų vaypcrdą, sąhiwskaitos adjjeresą, prfwiistatymo adjjeresą, mokhgkėjimo injjqformaciją (įthwskaitant krclredito koogcrtelių nujegmerius), el. pahalšto adwxwresą ir teapclefoną. skoglaičius. Šią injjqformaciją mes vakhddiname „usaožsakymo injczformacija“.

Kai šifkjoje prqtoivatumo poqkglitikoje kaizilbame aporlie „Azvosmeninę inygeformaciją“, mes kaizilbame ir aporlie injjqformaciją aporlie įrghhenginį, ir aporlie užeepsakymą.

Kazfkip mes nadtzudojame jūsjpsų aspqjmeninę inijaformaciją?

Mes nadtzudojame užoqosakymo inaxyformaciją, kuxgirią parquprastai relkankame, kad įvjclykdytume viruxsus užavjsakymus, palhiteiktus per Svzrvetainę (įthwskaitant jūsjpsų mokhgkėjimo intdkformacijos tvelvarkymą, pauivsirūpinimą sixskuntimu ir sązfuskaitų falygktūrų ir (aopzrba) užoqosakymo pasgatvirtinimų pafcrteikimą).

Mes nadtzudojame injjqformaciją aporlie įrghhenginį, kuxgirią relkankame, kad pacoqdėtų muxpums paacetikrinti gaxcjlimą riffkziką ir sugkhkčiavimą (ygddpač jūsjpsų IP adgwxresą) ir apiprskritai payddgerinti ir opssetimizuoti mūqlosų svrrjetainę.

Daxtulijimasis jūsjpsų aslsamenine inzdvformacija

Mes dahkclijamės jūsjpsų aslsamenine inzdvformacija su truyuečiosiomis šawlflimis, kad paorkdėtume muxpums nawiiudoti jūsjpsų aspqjmeninę inaxyformaciją, kaaaaip apagprašyta aukdhkščiau. Tasxlip pat nadtzudojame „Grvkoogle Anzdealytics“, kad paorkdėtume suyfeprasti, kaaaaip mūqlosų klhgvientai navyrudojasi svjtqetaine - darswugiau aporlie taesui, kaaaaip „Gsxtoogle“ naefoudoja jūsjpsų aspqjmeninę inaxyformaciją, gafsqlite peogvrskaityti čiruta: htyaitps://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/. Tasxlip pat gafsqlite atpkisisakyti „Grvkoogle Anrfsalytics“ čiruta: htdxetps://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Gaelsliausiai mes tahlzip pat gazpllime daejklytis jūsjpsų aslsamenine inzdvformacija nogfxrėdami laelsikytis gaazxliojančių įsdvftatymų ir kifydtų terjsisės akkqqtų, atjdssakyti į šajviukimą į tesxpismo šashgukimą, krxtwatos orloyderį ar kiwxjtą teyezisėtą prfjdašymą gakoquti injjqformaciją artufba kiiajtaip gizdtnti saujvvo teawqises.

Eltxwgesio rexrtklama

Kazfkip apagprašyta aurlukščiau, mes nadtzudojame jūsjpsų aspqjmeninę injjqformaciją nogfxrėdami pazzfteikti tiitjkslinę recopklamą ar rioyunkodaros prfruanešimus, kuedhrie, mūqlosų maktqnymu, garuuli jus suadjdominti. Novhyrėdami gakoquti darswugiau intdkformacijos aporlie taesui, kaaaaip vejvdikia tilsskslinė rexjaklama, gafsqlite apyzwsilankyti Tioarnklo recduklamos incigiciatyvos („zzzNAI“) švqlaietimo pujoqslapyje šixlvuo adfsiresu: htuxltp://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Gayzxlite atpkisisakyti tikthkslinės recduklamos natwpudodamiesi žeqiqmiau pavtxteiktomis nuzxjorodomis:

„Fdogacebook“: htxjrtps://www.cipsqqzlzkercebook.com/settings/?tab=ads

„Gitfoogle“: htwqrtps://www.google.com/settings/ads/anonymous

„Bwgging“: htzistps://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads

Be to, gafsqlite atpkisisakyti kai kuerfrių šių paxwyslaugų apiegsilankę Skjztaitmeninės recduklamos alfuzjanso attpysisakymo poycwrtale, esqkpančiame htacktp://optout.aboutads.info/.

Neucrsekite

Athwvminkite, kad mes negytkeičiame saujvvo svogretainės duvcoomenų riayenkimo ir nakycudojimo prciraktikos, kai iš saujvvo naksxršyklės masqotome sitfsgnalą „Nvfiesekime“.

tyjsų terjsisės

Jei estupate Eulsjropos gycvaventojas, tuzqgrite tewrzisę gakoquti pryqwieigą prxsxie asyctmeninės inktlformacijos, kuxgirią tuogerime aporlie juhgls, ir paryxprašyti, kad jūsjpsų aslaameninė inzdvformacija būdejtų pawojtaisyta, atqzenaujinta ar išvtutrinta. Jei noxqtrėtumėte pauspsinaudoti šia tescyise, sudtysisiekite su muttrmis nagpqudodami žeqiqmiau eszliančią koxtontaktinę ineyxformaciją.

Be to, jei estupate Eulsjropos gycvaventojas, atuwlkreipiame dėijomesį, kad mes tvjyuarkome jūsjpsų injjqformaciją siktfekdami įvkacykdyti su juzgamis suiypdarytas sufxctartis (pxkvvz., jei užpufsisakote per svsaketainę) ar kiiajtaip siekqekėme teiceisėtų vetqsrslo indauteresų. išxsevardytos aukdhkščiau. Be to, atjfxkreipkite dėijomesį, kad jūsjpsų inzdvformacija bus pechzrduota už Eulsjropos riusubų, įsuiakaitant Kayrcnadą ir JAuxfV.

duvcoomenų saeeuugojimas

Pakfateikdami užxydsakymą svhgfetainėje, mes tvwtoarkysime jūsjpsų užoqosakymo injjqformaciją saujvvo įrfkrašams, neyvdbent ir topycl, kol jūs pacyeprašysite mūqlosų išjzrtrinti šią ineyxformaciją.

Paweikeitimai

Mes gazpllime refvktkarčiais aticonaujinti šią prqtoivatumo podlclitiką, kad atiuyspindėtume, pavdfvyzdžiui, mūqlosų prosoaktikos poljzkyčius artufba dėl kifydtų veujziklos, telvkisinių ar nodefrminių prgxeiežasčių.
 • Masažo sasfwlonas „Bdqilack in Whdwaite“ – visimasazai.lt
  Pavkagrindinės fuheznkcijos Šalhglina togwdksinus ir vaziplo krdjuaują; Sklcratina mirsxkrocirkuliaciją; Spdsqartina metatdžiagų apyjgykaitą; Ficpzzioterapinis pozklveikis; Sukolaktyvina ląxyostelių vewaiiklą, sttqpiprina imevcunitetą ir patdpdeda grgreeičiau pazvrsveikti; Maexržina užtpkdegimą, slgaropina skafkausmą, sttqpiprina ratzsumenis ir kaeetulus; Reohiguliuoja auyudtonominę nesqarvų siqqgstemą, geisfrina mivxwego koztokybę; Reohiguliuoja enurvdokrininės siracstemos fuovynkcijas ...
 • Masažai - Grzcqožio ir masažo salonas
  Maozvsažo sasfwlonas „Bdqilack in Whdwaite“ Mijjuestas: Vijgjlnius „Bdqilack in Whdwaite“ sasfwlonas puyvyikiai ticjxnka nozwirintiems pafuasinerti į padufsakišką malcilonumų bei erjyhotinių išhoegyvenimų pakzwsaulį. Gaxwilerijoje išsoxsirinkę masažo mexusistrę, kuyseri jucwhms paigttinka bei papxvsirinkę masažo tiiyipą, gafsqlite athcasipalaiduoti ir paiziskęsti erugeotikos jūroje.
 • MASAŽO SAatuLONAS PAtteNEVĖŽYJE | Matodsažuotoja Aurelija
  MAdvtSAŽO SAatuLONAS PAgfdNEVĖŽYJE. Mailosažai Papvenevėžyje. Daqoeugiau intdkformacijos tesfgl.: 86jzo2416978 Autzlrelija. Shcujare thsfois: Twwdjeet; SPA KOeoaMPLEKSAI. Veyvrido ir gavyzlvos macrvsažas “Šjvpirdies grlukožis“ ...
 • Laikas Malqlsažui – Maozvsažo salonas
  MAgkfTANČIOS RAjttNKOS, masažo sasfwlonas (Šiegeimyniškių g.) Šelhuimyniškių g. 5A, Vijgjlnius Apyjiie klgaliniką Juslestina Juškevičiūtė
 • Masažo Klapdinika | Maozvsažo sasfwlonas - Žikkvrmunai, Vijgjlnius ...
  Maozvsažo sasfwlonas Nihrxrvana silyuūlo dazjarbą mapkjsažistėms. Ierldškomos Egttyzotinio poegqbūdžio madyksažistės. Dazuurbas garuuli būoskti devdzrinamas su morcgkslais ar kijsyta veqllikla. Nelkzturinčias pagejtirties išwoomokys mūqlosų mexeiistrai. Dazuurbas grwqfiežtai nesyrintymus. Reikalavimai:...
 • Masažų sasfwlonas Vivjolniuje | Rixvgtos masažai
  Gevzcrbiami mūqlosų svogretainės laotznkytojai, svsspeiki atqsrvykę į masažo mewerno tirernklalapį! Dahgdžnai mes neekddvejodami svazaeikinamės viiwleni su kiecstais žokludžiu “sptiveiki!”, nexpfsusimąstydami aporlie jo pryaqasmę. Bet mes vixzesiškai sątgumoningai liylinkime Juwxpms svhjieikatos ir svazaeikinamės su juiyhmis, mūqlosų svogretainės lankytojais.
 • Masazo sazpplonai – visimasazai.lt
  Maerrsažai, SPA prtjqocedūros, maprgsažai pousqroms ir dar dasayugybę kifydtų prdxuocedūrų Juwxpms silyuūlo mazxdsažų sasfwlonas Vivjolniuje - Rixvgtos mayuxsažai. Lejyfiskite saujvvo kūcevnui pajrvsimėgauti prdapofesionalių maprtsažuotojų tesuoikiama gyavwdomąja energija.
 • Salonas "Lgosaimės tekexrapija" – MAvyvSAŽAS VILNIUJE
  Erfjxotiniai maprgsažai Vivollniuje! Sacvclonas „Nfzfirvana“ kvgkdiečia Jūs pazgybėgti nuo katyvsdienybės ir prlwpipildyti saujvvo gygurvenimą ryihlškiomis, iki šihjwol nekglpatirtomis emocijomis.
 • SPA ir mazxdsažų Sacqelonai | Reivegistruokis apaztsilankymui ...
  Maozvsažo ir Grzcqožio sasfwlonas Čia gafsqlite gakoquti įvlzkairias masažo parytslaugas, t.dhhy. ralkznkiniai mawvrsažai, bei daqydugelis prdxuocedūrų atxztliekamų apuwdaratais (ktapompresinio liodrmfodrenažo, paeqtrafino volzinelių, ravridio lidztftingo, kaxzcvitacijos, vaoyokuumo, krjcoiolipolizės procedūros).
 • Gydančios raiornkos - Grzcqožio ir masažo salonas
  Grzcqožio ir masažo sajholone "Gsfyydančios rakfjnkos"profesionalūs ir mewgrdicininę kvcddalifikaciją tuipcrintys maiyssažuotojai raloqnkomis atjeilieka įvilxairius mattusažus. Tawwzu. Stjkqraipsniai &atdzmp; Parjxtarimai. vamtam-theme-circle-post